Barbie model Ken na invalidním vozíku

399 Kč / ks
Skladem

Panenka Barbie s 22 ohebnými klouby potěší každou holku i kluka od věku 3 let a taky může být jako skvělá pomůcka při edukaci našich nejmenších dětí o různých druhů postižení, se kterými se mohou v životě potkat. Možná právě tato průprava jim pomůže lépe pochopit rozdílnost při jejim seznámení se v reálnem životě.

Balení obsahuje: panenku Barbie - Kena, invalidní vozík, rampu na vozík

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nákupem tohoto výrobku podpoříte sbírku pomoci částkou 300 Kč bez DPH, kterou ve formě NEEDO speciálních pomůcek odevzdáme do jednoho z center (stacionářů) pečujících o klienty s kombinovaným postižením v České republice nebo na Slovensku. O podpoře včetně přehledu odevzdání našich darů se dozvíte více na tomto linku:

P O M Á H Á M E

 

Model Ken od značky Barbie s ohebnými klouby potěší každou holku, ale i kluka od věku 3 let. Už to není jenom model s vysněnými tvary, ale výrobce Mattel rozšířil svojí nabídku o panenky s různými typy těla, odstíny pleti, různých délek vlasů, barvou očí a taky doplnil i panenky, které mají hendikep.

Ken (Barbie) na invalidním vozíku je oblečen v letním tričku s potiskem, má kraťasy, tenisky a stylové sluneční brýle. Invalidní vozík je plně funkční, je vybaven funkční brzdou a rampou, která je kompatibilní se sérií Barbie Dreamhouse. Panenka je rovněž skvěle přizpůsobitelná díky 22 pohyblivým kloubům na krku, pažích, loktech, zápěstích, trupu, bocích, nohou, kolenou a kotnících. Model Ken od Barbie na vozíku může být skvělým pomocníkem při edukaci našich dětí o různých druhů postižení, se kterými se mohou v životě potkat. A možná právě tato příprava jim pomůže lépe pochopit rozdílnost při jejim seznámení v reálnem životě.

Více o Kenovi, panence Barbie, na invalidním vozíku:

  • Ken je oblečen ve stylovém outfitu
  • tričko s potiskem, kraťasy, tenisky, sluneční brýle
  • plně funkční invalidní vozík s brzdou
  • rampa kompatibilní se sérií Barbie Dreamhouse
  • 22 pohyblivých kloubů na krku, pažích, loktech, zápěstích, trupu, bocích, nohou, kolenou a kotnících
  • panenka Barbie na invalidním vozíku je vhodná pro děti od 3 let
  • nákupem přispějete 300 Kč bez DPH do společné sbírky a my vašim jménem odevzdáme každý měsíc pomůcky ve vysbírané hodnotě vybranému centru se speciálním určením

Jak přispět?

Objednejte si panenku Barbie nebo modela Kena a objednávku zaplaťte. Součástí ceny panenky je i příspěvek (dar) v hodnotě 300 Kč bez DPH, který připíšeme do aktuální sbírky a vašim jménem odevzdáme ve formě NEEDO pomůcek do jednoho z center pro osoby s postižením v ČR nebo SR. Jedná se o charitativní podpůrnou kolekci panenek Barbie, kterou nám věnovala společnost Mattel, které tímto moc děkujeme za podporu. 

Více o panence Barbie

Materiál: plast
Výška panenky: 32,5 cm
Barva vlasů: blond 
Z každého prodanému kusu:

přispějete 300 Kč bez DPH

na pomůcky NEEDO pro stacionáře a centra pro lidi s postižením

Pochlubte se a pošlete nám fotky panenky u vás doma s označením #NEEDOHELP. Nezapomeňte nás označit na Facebooku nebo Instagramu. Nebo nám jednoduše napište e-mail. Vaše fotky budeme moc rádi sdílet. Těšíme se na vaše reakce!


needo_paticka_web2

NEEDO_benefity

Doplňkové parametry

Kategorie: Charitativní kolekce
Záruka: 2 roky
5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
JP Avatar autora | 21.9.2022
Velká spokojenost,snad budou spokojeny i vnučky.Velmi děkuji i za pomoc prodejce.