Barbie modelka na invalidním vozíku

399 Kč / ks
Skladem

Panenka Barbie s 22 ohebnými klouby potěší každou holku i kluka od věku 3 let a taky může být jako skvělá pomůcka při edukaci našich nejmenších dětí o různých druhů postižení, se kterými se mohou v životě potkat. Možná právě tato průprava jim pomůže lépe pochopit rozdílnost při jejim seznámení se v reálnem životě.

Balení obsahuje: panenku Barbie, invalidní vozík, rampu na vozík

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nákupem tohoto výrobku podpoříte sbírku pomoci částkou 300 Kč bez DPH, kterou ve formě NEEDO speciálních pomůcek odevzdáme do jednoho z center (stacionářů) pečujících o klienty s kombinovaným postižením v České republice nebo na Slovensku. O podpoře včetně přehledu odevzdání našich darů se dozvíte více na tomto linku:

P O M Á H Á M E

 

Panenka Barbie s ohebnými klouby potěší každou holku, ale i kluka od věku 3 let. Už to není jenom modelka s vysněnými tvary, ale její výrobce Mattel rozšířil nabídku o panenky s různými typy těla, odstíny pleti, různých délek vlasů, barvou očí a taky doplnil i panenky, které mají hendikep.

Barbie na invalidním vozíku je oblečena v šatech s potisky tropických rostlin, má oranžové boty na podpatku a stylový pásek. Invalidní vozík je plně funkční, je vybaven funkční brzdou a rampou, která je kompatibilní se sérií Barbie Dreamhouse. Barbie je rovněž skvěle přizpůsobitelná díky 22 pohyblivým kloubům na krku, pažích, loktech, zápěstích, trupu, bocích, nohou, kolenou a kotnících. Panenka Barbie na vozíku může být skvělým pomocníkem při edukaci našich dětí o různých druhů postižení, se kterými se mohou v životě potkat. A možná právě tato příprava jim pomůže lépe pochopit rozdílnost při jejim seznámení v reálnem životě.

Více o panence Barbie na invalidním vozíku:

  • panenka Barbie je oblečena ve stylovém outfitu
  • šaty s potiskem tropických rostlin, oranžové boty na podpatku, stylový žlutý pásek
  • plně funkční invalidní vozík s brzdou
  • rampa kompatibilní se sérií Barbie Dreamhouse
  • 22 pohyblivých kloubů na krku, pažích, loktech, zápěstích, trupu, bocích, nohou, kolenou a kotnících
  • Barbie modelka na invalidním vozíku je vhodná pro děti od 3 let
  • nákupem přispějete 300 Kč bez DPH do společné sbírky a my vašim jménem odevzdáme každý měsíc pomůcky ve vysbírané hodnotě vybranému centru se speciálním určením

Jak přispět?

Objednejte si panenku Barbie a objednávku zaplaťte. Součástí ceny panenky je i příspěvek (dar) v hodnotě 300 Kč bez DPH, který připíšeme do aktuální sbírky a vašim jménem odevzdáme ve formě NEEDO pomůcek do jednoho z center pro osoby s postižením v ČR nebo SR. Jedná se o charitativní podpůrnou kolekci panenek Barbie, kterou nám věnovala společnost Mattel, které tímto moc děkujeme za podporu. 

Více o panence Barbie

Materiál: plast
Výška panenky: 32,5 cm
Barva vlasů: blond 
Z každého prodanému kusu:

přispějete 300 Kč bez DPH

na pomůcky NEEDO pro stacionáře a centra pro lidi s postižením

Pochlubte se a pošlete nám fotky panenky u vás doma s označením #NEEDOHELP. Nezapomeňte nás označit na Facebooku nebo Instagramu. Nebo nám jednoduše napište e-mail. Vaše fotky budeme moc rádi sdílet. Těšíme se na vaše reakce!


needo_paticka_web2

NEEDO_benefity

Doplňkové parametry

Kategorie: Charitativní kolekce
Záruka: 2 roky
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
ES Avatar autora | 9.12.2022
Zatím nemohu hodnotit. Je to dárek k vanocum