Mikina by Pavel Berky (žlutá)

1 995 Kč / ks
Skladem
Varianta

Mikina navržena designérem Pavlem Berkym je mnohem víc než dalším designovým kouskem ve vašem šatníku. Je totiž součástí limitované charitativní kolekce, ze které výtěžek pomůže dětem s postižením!

Zakoupením této mikiny zaplatíte speciální pomůcku konkrétnímu člověku s těžkým hendikepem a na tento dobrý skutek si vzpomenete vždy, když si mikinu obléknete.

Mikina je dostupná v jedné oversize velikosti a vybrat si můžete z barev - bílé a černé, a v limitované edícii i v červené barvě.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Máme pro VÁS způsob, jak jednoduše pomoci a zároveň z toho mít i něco pro sebe!

Designová mikina #UPGRADE x Pavel Berky s obrovskou kapucí vznikla ve spolupráci Kristíny Nemčkové (Made by Kristína - MasterChef Česko 2019) a skvělého návrháře Pavla Berkyho. Kristínu a Pavla spojuje vášeň pro vaření, ale oba mají také osobní zkušenost s hendikepovanými dětmi. Proto se rozhodli společně pomoct. Navrhli spolu střih unikátní mikiny a celý výtěžek z prodeje, po odečtení nákladů na materiál, věnují na pomůcky pro konkrétní rodinu, nebo stacionář.

Zakoupením mikiny v bílé, černé nebo červené barvě získáte originální nadčasový kousek do svého šatníku, a také poukázku v hodnotě 300 Kč na další nákup na NEEDO.cz. O tom, komu pomůžeme, můžete rozhodnout právě vy. Při objednání mikiny se vás zeptáme, jestli si poukázku vezmete a sami ji věnujete někomu, kdo ji ocení, nebo ji třeba zanesete do nejbližšího stacionáře, kde pečují o lidi s postižením. Nebo vám s poukázkou pomůžeme a pod vaším jménem ji odevzdáme v centru pro děti s kombinovaným postižením. Těchto center je v ČR a na Slovensku přes 300 a určitě je váš dar potěší. Vždy, když si obléknete mikinu #UPGRADE x Pavel Berky budete vědět, že jste pomohli. Ten pocit zahřeje!

O odevzdání vašeho příspěvku se dozvíte na stránce: POMÁHÁME

 

CHCI KRATŠÍ MIKINU S PATENTY

Berky_mikina_cervena4_web

Stylově řešená MIKINA s velikou kapucí na zádech, ukončena na rukávech a dolním obvodu na patent, kterou rozhodně potěšíte sebe, zaujmete své okolí, ale hlavně POMŮŽETE!

Unikátní střih mikiny pochází z designérské dílny Pavla Berkyho a díky oversize velikosti ji obleče:

  • holka (odpovídá dámské velikosti M-L)
  • kluk (odpovídá pánské velikosti S-M)

Mikina je ušita ze 100% bavlny vyrobené na Moravě. Ušili ji lidé s hendikepem v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti. Už teď pomohla!

Ke každé zakoupené mikině od nás automaticky dostanete poukázku v hodnotě 300 Kč na nákup speciálních pomůcek na NEEDO.cz.  


Na mikinu jsme záměrně použili látky z lokální produkce (vyrobené na Moravě v České republice) a každý kus byl ušit v chráněné dílně v Uherském Hradišti. Dílna zaměstnává lidi s hendikepem a výrobou jsme společně podpořili jejich pracovní místa. Na každé mikině vám necháváme malý vzkaz, který vám připomene, že jste udělali dobrý skutek. A jak jste u mě zvyklí, mikina vám bude doručena v dárkovém balení s malým překvapením uvnitř balení.

Jak pomoci?

Objednejte si mikinu s označením #UPGRADE x Pavel Berky, vyberte si bílou, nebo černou barvu a uhraďte objednávku. Součástí ceny za mikinu je i poukázka v hodnotě 500 Kč na nákup pomůcek na NEEDO.cz. Proto se s vámi ještě před odesláním mikiny spojíme a domluvíme se na předání poukázky. Možností je několik:

  • Poukázku si budete přát poslat a využijete ji na nákup na NEEDO.cz nebo ji darujete někomu, kdo její uplatnění ocenění. Případně uděláte opravdovou radost, když ji věnujete do dětského centra nebo domovu seniorů ve vašem nejbližším okolí.
  • Využití poukázky necháte na nás a my ji vaším jménem odevzdáme konkrétní rodině, která pečuje o člena s postižením (seznam registrovaných rodin má k dispozici NEEDO.cz)
  • Využití poukázky necháte na nás a my ji vaším jménem odevzdáme do centra pro děti nebo dospělé s kombinovaným postižením (seznam center má k dispozici NEEDO.cz)

V každém případě POMŮŽETE! 


KN_profil2

Kristína Nemčková

Ráda vařím, to asi víte! Podařilo se mi vyhrát soutěž MasterChef Česko 2019, vydat úspěšnou kuchařku #UPGRADE, ale ten největší sen ještě splněný nemám. Chci se stát profesionálním kuchařem, a proto se teď v gastronomickém oboru vzdělávám na škole Le Cordon Bleu v Londýně. Rodina, která je mojí největší oporou, je pro mě základ a do tý mojí patří neodmyslitelně moje sestra Paulínka, která se narodila s těžkým mentálním a fyzickým postižením. Vím, jaké má každodenní potřeby, a jak je komplikované je naplnit. Pomůcek, které by usnadnily život pečujícím rodinám je na trhu málo, nebo nejsou vůbec. Proto se tuto situaci rozhodla změnit moje máma, která založila projekt NEEDO a speciální pomůcky nechává vyrábět v chráněných dílnách v České republice. Víme ale, že rodinám s členem s postižením nebo stacionářům často chybí prostředky na nákup pomůcek, a právě proto jim chceme pomoci. 

2019_NEW_LOGO_black

PB_profil_web3

Pavel Berky

Talentovaný česko - slovenský návrhář, který získal mnoho ocenění nejen v České republice, ale i po celém světě. Za zmínku stojí první místo v Top Styl Designer 2012 na Styl&Kabo, ocenění za nejfotogeničtější show Shooting Fashion Stars 2013, byl jedním ze čtyř finalistů americké módní soutěže Exalt Fashion show 2014, nebo vyhrál Fashion Show Salt Lake City 2014. Je Čechoslovák přesně tak, jak se cítím já. A taky se účastní soutěže MasterChef Česko 2020, kde mu držím pěsti! Pavel mi prozradil, že má sám v rodině člena s postižením - synovce Filipa. Nápad charitativní kolekce ho nadchnul a pustil se rovnou do práce, ze které vznikla právě tato designová mikina s obrovskou kapucí. Více o Pavlovi a jeho tvorbě se dozvíte na stránce www.pavelberky.com nebo Instagramu.

ctverec2 logo png[1]

Více o mikině

Materiál (vyroben v ČR): 100% bavlna
Velikost: univerzální - oversize

obvod mikiny přes prsa (platí pro obě varianty)

110 cm   

obvod mikiny kolem pasu (platí pro obě varianty)

110 cm    

délka rukávu (platí pro obě varianty)

70 cm  

délka mikiny s patenty

70 cm  

délka mikiny s kapsami

přední díl 73 cm, zadní díl 76 cm

Barva: červená
Ke každému prodanému kusu:

poukázka v hodnotě 300 Kč

na nákup speciálních pomůcek na NEEDO.cz

 

Jedná se o charitativní kolekci, a proto vám odkrýváme i finanční náklady spojeny s ušitím této designové mikiny. Je samozřejmostí, že z této kolekce nemá Kristína Nemčková ani Pavel Berky žádnou provizi!

Materiál a šicí práce (bez DPH): 1565 Kč
DPH: 21% 
Poukázka na nákup pomůcky (včetně 21% DPH): 300 Kč
Celkem náklady: 1995 Kč

 


needo_paticka_web2

NEEDO_benefity

Doplňkové parametry

Kategorie: Pohodové oblečení s přesahem a příběhem
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
needo_zelene2

NEEDO je naše rodinná značka, která vychází z vlastní zkušenosti péče o dceru Paulínu s těžkou formou postižení. Dodáváme na trh široký sortiment speciálních pomůcek, zejména textilních nepromokavých bryndáků, speciálně upravených podzimních bund a inkontinečních plavek, pro děti a dospělé s postižením. Našim hlavním cílem je učinit život snadnější pro rodiče i pečovatele lidí s handicapem. Nabízíme kvalitní a nejširší výběr z funkčních designových pomůcek.

Naše výrobky jsou vyrobeny v chráněné dílně LIDUMILA v Uherském Hradišti v České republice, která zaměstnáva lidi s hendikepem a hlavním kritériem výroby je kvalita, funkčnost a styl pomůcky.

Více O NÁS.