Needo SADA na stravování (modrá)

857 Kč –7 %
Needo sada na stravovani modra
857 Kč –7 % 799 Kč / ks
Skladem

Cenově zvýhodněná praktická sada na STRAVOVÁNÍ, která obsahuje termotalíř, hrnek s kuželovytým dnem a ergonomickými rukojeti a pítko s velkým otvorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická sada na stravování jako každodenní pomůcka při stravování pro každého, kdo jí pomalu.

Tato sada obsahuje:

 • Termotalíř s ohřevem jídla, Ø 25,5 cm (modrý)
 • Termohrnek s oboustranním úchopem, 140 ml (modrý)
 • Pítko na hrnek s velkým otvorem (∅13 mm)

Praktický termotalíř s průměrem 25,5 cm s ohřevem jídla jako každodenní pomůcka při stravování pro každého, kdo jí pomalu. Talíř je vyroben z vnější strany z termoplastického materiálu a zevnitř z vysoce kvalitního melaminu. Vnitřní prostor působí jako termoska, může být naplněn horkou vodou jedním z praktických otvorů na talíři a udrží tak pokrm déle na požadované teplotě. Platí i pro ochlazení, naplněním vnitřního prostoru ledovou vodou nebo drceným ledem. Udrží zmrzlinu déle bez roztání.

Otvory na naplnění vodou na okraji talíře jsou navrženy tak, aby nebyly vidět na talíři a působili jako design talíře. Protiskluzový kroužek pod talířem zajišťuje bezpečné postavení talíře na stole.

needo_talir_ohrev4

 

Praktický izolační hrnek na pití s objemem 140 ml se dvěma ergonomickými rukojeti pro pevné uchopení i pro roztřesené ruce. Vnitřní strana hrnku je kuželovitě tvarovaná, aby bylo možné pohodlné vyprázdnění hrníčku bez opření hlavy dozadu.

Díky dvojitému "plášti" hrnku je zaručená funkce udržení nápoje teplého nebo naopak studeného. Vzduch mezi vnitřní a vnější stěnou vytváří tepelný účinek.

Hrnek je tak praktická každodenní pomůcka pro seniory nebo starší děti a při péči o osoby s postižením jako mozková obrna, mrtvice, demence, roztroušená skleróza, Parkinsonova nebo Alzheimerova nemoc.

ornamin_hrnek3

Pítko na víčku má velký průměr (∅13 mm) a je praktickou pomůckou na pití, kterou nasadíte k termohrnku od značky Ornamin. Díky tomu, že je pítko dostatečně dlouhé, není nutné naklánět hlavu příliš dozadu.

Velký otvor pítka je vhodný pro tekutiny i řidší kaše.

ornamin_mug_14

Tyto výrobky byly vyrobeny v rodinné firmě Ornamin v Německu, které cílem je zlepšit kvalitu života lidí s hendikepem pomocí udržitelných řešení a inovativních produktů s nejvyšší kvality.

 • vhodné pro děti a dospělé
 • kvalitní odolný materiál bez použití BPA (melamin, PP, TPE)
 • protiskuzový kroužek pod talířem i hrnkem
 • veliké úchopové rukojeti
 • pítko s velikým otvorem o rozměru ∅13 mm
 • vyrobeno v EU (Německo) 

Materiál - složení:

 • vysoko kvalitní plast (melamin, TPE, PP - termoplast)
 • bez použití BPA

Péče o výrobek:

Needo_stravovani_symboly

Doporučení:

 • možné mýt v myčce na nádobí
 • vhodné pro mikrovlnnou troubu 

needo_paticka_web2

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvyhodněné sety a dárkové poukazy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
needo_zelene2  

NEEDO je naše rodinná značka, která vychází z vlastní zkušenosti péče o dceru Paulínu s těžkou formou postižení. Dodáváme na trh široký sortiment speciálních pomůcek, zejména textilních nepromokavých bryndáků, speciálně upravených podzimních bund a inkontinečních plavek, pro děti a dospělé s postižením. Našim hlavním cílem je učinit život snadnější pro rodiče i pečovatele lidí s handicapem. Nabízíme kvalitní a nejširší výběr z funkčních designových pomůcek.

Naše výrobky jsou vyrobeny v chráněné dílně v České republice, která zaměstnáva hendikepované a hlavním kritériem výroby je kvalita, funkčnost a styl pomůcky.