Ornamin SADA na stravování (žlutá)

1 177 Kč –7 %
Needo sada na stravovani zluta
1 177 Kč –7 % 1 099 Kč / sada
Skladem

Cenově zvýhodněná praktická sada na STRAVOVÁNÍ, která obsahuje termotalíř, hrnek s kuželovitým dnem a ergonomickými rukojeti a pítko s velkým otvorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Tato praktická sada udrží tekutiny a pokrmy déle teplé, a usnadní tak stravování každému, kdo jí pomalu. 

Sada obsahuje:

 • Termotalíř s ohřevem jídla, Ø 25,5 cm (červený)
 • Termohrnek s oboustranným úchopem, 140 ml (červený)
 • Pítko na hrnek s velkým otvorem (∅13 mm)

Praktický hluboký termotalíř s průměrem 25,5 cm je každodenní stravovací pomůckou pro každého, kdo jí pomalu - jídlo zvládne udržet dlouho teplé, nebo naopak studené. 

Z vnější strany je talíř vyroben z termoplastického materiálu, uvnitř je vysoce kvalitní melamin.

Pokud chcete jídlo udržet dlouho teplé, vnitřní prostor jednoduše naplníte horkou vodou přes bezpečné prostory na okrajích talíře. Chcete-li naopak aby jídlo zůstalo déle studené, nalijete do prostoru ledovou vodu, nebo drcený led. V talířku můžete bez obav servírovat i zmrzlinu. 

Otvory na naplnění vodou jsou schované na okrajích talířku a jsou velmi nenápadné. Protiskluzový kroužek na spodní straně zajišťuje bezpečné a stabilní umístění talíře na stole.

Hluboký talíř je vhodný na polévku, zmrzlinu i další jídla.

needo_talir_ohrev2

 

Praktický izolační hrnek na pití s objemem 140 ml je díky ergonomickým rukojetím vhodný i pro roztřesené ruce. Vnitřní strana hrnku je kuželovitě tvarovaná, aby bylo možné nápoj pohodlně vypít bez záklonu hlavy. 

Díky dvojitému izolačnímu plášti vám nápoj dlouho vydrží teplý, nebo naopak studený. Vzduch mezi vnitřní a vnější stěnou vytváří izolační účinek.

Díky svým vlastnostem je tento hrnek každodenní praktickou pomůckou pro seniory, nebo starší děti a také při péči o osoby s postižením jako je mozková obrna, mrtvice, demence, roztroušená skleróza, Parkinsonova nebo Alzheimerova nemoc.

ornamin_hrnek6

Pítko na víčku má velký průměr (∅13 mm) a je praktickou pomůckou na pití. Jednoduše ho k termohrnku od značky Ornamin. Díky tomu že je pítko dostatečně dlouhé, není nutné naklánět hlavu příliš dozadu.

Velký otvor pítka je vhodný pro tekutiny i řidší kaše.

ornamin_mug_14

Tyto výrobky byly vyrobeny v rodinné firmě Ornamin v Německu, jejímž cílem je zlepšit kvalitu života lidí s hendikepem pomocí udržitelných řešení a inovativních produktů nejvyšší kvality.

 • Vhodné pro děti a dospělé
 • Kvalitní odolný materiál bez použití BPA (melamin, PP, TPE)
 • Protiskuzový kroužek pod talířem i hrnkem
 • Veliké úchopové rukojeti
 • Pítko s velikým otvorem o rozměru ∅13 mm
 • Vyrobeno v EU (Německo) 

Materiál - složení:

 • Vysoce kvalitní plast (melamin, TPE, PP - termoplast)
 • Bez použití BPA

Péče o výrobek:

Needo_stravovani_symboly_bez_mikro

Doporučení:

 • Můžete mýt v myčce na nádobí
 • Není vhodné do mikrovlnné trouby (pozn. toto nádobí používáme doma pro dceru již několik let a ohříváme i v mikrovlnné troubě, jenom je zapotřebí otevřít minimálně jeden z otvorů na vodu, aby nedošlo k podtlaku při ohřívání)

needo_paticka_web2

NEEDO_benefity

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvyhodněné sety a dárkové poukazy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
4x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
needo_zelene2

NEEDO je naše rodinná značka, která vychází z vlastní zkušenosti péče o dceru Paulínu s těžkou formou postižení. Dodáváme na trh široký sortiment speciálních pomůcek, zejména textilních nepromokavých bryndáků, speciálně upravených podzimních bund a inkontinečních plavek, pro děti a dospělé s postižením. Našim hlavním cílem je učinit život snadnější pro rodiče i pečovatele lidí s handicapem. Nabízíme kvalitní a nejširší výběr z funkčních designových pomůcek.

Naše výrobky jsou vyrobeny v chráněné dílně LIDUMILA v Uherském Hradišti v České republice, která zaměstnáva lidi s hendikepem a hlavním kritériem výroby je kvalita, funkčnost a styl pomůcky.

Více O NÁS.