Twistshake kousátko (černé)

199 Kč / ks
Skladem

Kruhové kousátko značky Twistshake je přizpůsobeno rukám miminka a snadno se drží. Může být taky diskrétním řešením pro děti s autistickým spektrem, které upřednostňují kousání a žvýkání. 

Na výběr více barevných variant!

Detailní informace

Detailní popis produktu

Kruhové kousátko značky Twistshake je přizpůsobeno rukám miminka a snadno se drží. Může být taky diskrétním řešením pro děti se spektrem senzorických potřeb, které upřednostňují kousání a žvýkání. 

Kousátko můžete snadno pověsit jako přívěšek na šnůrku s bezpečnostním zapínáním, aby bylo sníženo riziko poranění šíje při náhlém zatažení a stane se z něj orální, senzorická a antistresová hračka pro uklidnění, zmírnění a autoregulaci stresu. Kousátko může sloužit k lepšímu soustředění na úkoly a jiné aktivity a odbourává napřiklad okusování tužek, klepání nohou atd. Vhodné pro nejmenší děti při prořezávání zoubků až po dospělé včetně těch, kteří trpí syndromem ADHD nebo se jen špatně soustředí.

  • Vhodná pro děti (1+ měsíců)
  • Obvod kousátka ve tvaru kroužku je 6 cm
  • Kvalitní odolný a lehký materiál bez použití BPA 

Materiál - složení:

  • Vysoce kvalitní plast (PP)
  • Bez použití BPA, parabenů, ftalátů

Péče o výrobek:

Needo_stravovani_symboly

Doporučení:

  • Kousátko můžete mýt v myčce na nádobí

needo_paticka_web

Doplňkové parametry

Kategorie: Hračky a senzorické pomůcky
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:
Twistshake.cz recenze, hodnocení 97% | Zboží.cz Značka TWISTSHAKE vyvíjí dětské produkty švédské kvality, které jsou jednoduché, bezpečné, funkční a nabízí atraktivní design. Produkty Twistshake získali mnoho designových ocenění a jsou určené pro každou věkovou kategorii. Všechny výrobky Twistshake jsou z bezpečných materiálů, bez použití BPA a můžou tak klidně přicházet ke styku s potravinami.