Úchyt s háčkem na tašku na vozík (1 ks)

99 Kč / ks
Skladem

Praktický úchyt s hákem poslouží pro uchycení tašky na vozík. Každý vozík má jinak řešenou konstrukci a neexistuje univerzální řešení. Úchyt lze umístit na řidítka a na něj uchytit tašku.Doporučujeme pro spojená řídítka vozíku bez samostatných rukojetí.

V balení 1 ks.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Pro lepší uchycení tašky (batohu) na zadní stranu invalidního vozíku. Hák se připevňuje na spojená řidítka vozíku. 

Každý vozík nebo kočárek má jinak řešenou konstrukci, a proto jsme hledali řešení pro lepší uchycení tašky na zadní stranu vozíku. Univerzální řešení však neexistuje, proto je lepší si před nákupem ověřit, jaké možnosti váš vozík ze zadní strany nabízí.

Úchyt s kovovou zapínací skobou se jednoduše pomocí suchého zipu připevní na spojenou rukojeť vozíku a na skobu se pověsí taška. I když úchyt není využit, nepřekáží v manipulaci s vozíkem.

Úchyt pověšenou tašku jistí a zaručuje její vertikalizaci. Doporučujeme ještě tašku připevnit k vozíku i pomocí popruhů.

Vlastnosti:

  • 1 ks úchytu v balení
  • snadno skladovatelné
  • pro opakované použití
  • volně nastavitelné

Rozměry:

Délka a šířka 18 x 2,5 cm

 

Materiál:

  • suchý zip (nylon)
  • kovová zavírací skobaa plast

needo_paticka_web2

NEEDO_benefity

Doplňkové parametry

Kategorie: Doplňky k vozíkům
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
1x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
needo_zelene2

NEEDO je naše rodinná značka, která vychází z vlastní zkušenosti péče o dceru Paulínu s těžkou formou postižení. Dodáváme na trh široký sortiment speciálních pomůcek, zejména textilních nepromokavých bryndáků, speciálně upravených podzimních bund a inkontinečních plavek, pro děti a dospělé s postižením. Našim hlavním cílem je učinit život snadnější pro rodiče i pečovatele lidí s handicapem. Nabízíme kvalitní a nejširší výběr z funkčních designových pomůcek.

Naše výrobky jsou vyrobeny v chráněné dílně LIDUMILA v Uherském Hradišti v České republice, která zaměstnáva lidi s hendikepem a hlavním kritériem výroby je kvalita, funkčnost a styl pomůcky.

Více O NÁS.