NEEDo TALKs: Panenka na podporu tvorby podcastů

759 Kč / ks
Skladem
Varianta

Líbí se vám podcasty NEEDo TALKs a chcete nás podpořit? Kupte si panenku Eli, nebo Pauli. Koupí nám přispějete na cestovní náklady spojené s výjezdy za hosty po celé České republice, a i díky vám uslyší ostatní příběhy, které si zaslouží pozornost. Děkujeme vám, že jste v tom s námi!

Každá panenka je originální kousek. Stejnou nenajdete, protože jsou ušity ze zbytků látek z výroby NEEDO produktů. Šijí je pro vás skvělé krejčové v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti. 

Vybrat si můžete panenku Elišku (blond) nebo Paulínku (brunetku).

Detailní informace

Detailní popis produktu

Podpořte nás v další tvorbě NEEDo TALKs podcastů a zároveň udělejte radost sobě, nebo svým blízkým. 

NEEDo TALKs podcasty připravujeme s Lenkou ve volném čase a bez nároku na honorář. Nahráváme je v pražském profesionálním studiu společnosti GoOut, která nám zdarma poskytuje i technické zázemí. Abychom ale mohly vyrazit i mimo Prahu, potřebujeme mobilní techniku a také finanční prostředky na dopravu. Nahrávací zařízení včetně mikrofonů jsme si již zakoupily a jsme připraveny vyrazit do všech koutů České republiky. Na pokrytí cestovních nákladů jsem s Lenkou vytvořily tuto speciální kolekci panenek, které jsme pojmenovaly podle svých dcer - Eliška a Paulínka.

Každá panenka je unikátní a nemá dvojnici. Je vyrobena ze zbytků a ústřižků látek, které nám zůstaly z výroby NEEDO produktů. Díky tomu maximálně eliminujeme jakékoli nevyužité kousky. Panenka měří 50 cm a má na sobě oblečení NEEDO, přesně takové, jaké vyrábíme v dětských i dospělých velikostech, včetně funkčních šátků a rukavic. Je příjemně měkká, a je tak plnohodnotnou hračkou pro děti, které si ji mohou svlékat a zase oblékat. :)  

Nákupem panenky pomůžete hned několikrát! 

  • Přispějete 500 Kč s DPH na pokrytí nákladů na cesty za hosty do podcastů NEEDo TALKs. Chceme, aby měl šanci promluvit každý. 
  • Díky tomu, že je vyrobena v chráněné dílně podporujete zaměstnávání lidí s hendikepem. 
  • Využitím zbytkových látek (ústřižků) eliminujeme odpad.  

Aktuální hodnota darů z prodeje panenek ke dni 31. 08. 2021

0 2 0 0 0

Představujeme vám:

ELIŠKA

NEEDO_panenka_ELISKA3

PAULÍNKA

NEEDO_panenka_PAULI6

Jak přispět a podpořit NEEDo TALKs?

Objednejte si panenku, vyberte si Elišku (blond) nebo Paulínku (brunetku) a objednávku zaplaťte. Součástí ceny panenky je i příspěvek (dar) v hodnotě 500 Kč s DPH, který připíšeme do aktuální sbírky na tvorbu podcastů NEEDo TALKs. 

Více o panence Elišce & Pauli

Materiál (vyroben v ČR): z větší části bavlna
Výška panenky: 50 cm
Na výběr barva vlasů: blond (Eliška) a hnědé (Pauli)
Z každého prodanému kusu:

přispějete 500 Kč s DPH

na cestovní náklady spojené s tvorbou NEEDo TALKs podcastů

Jedná se o charitativní podpůrnou kolekci, a proto vám odkrýváme i celkové finanční náklady. Je samozřejmostí, že z této kolekce nemáme žádnou obchodní provizi a celou věnovanou částku investujeme na dopravu za hosty podcastů NEEDo TALKs.

Panenka – výroba včetně materiálů (s DPH): 700 Kč
Hodnota vaší podpory (s DPH): 500 Kč

Pochlubte se a pošlete nám fotky panenky u vás doma s označením #NEEDOHELP. Nezapomeňte nás označit na Facebooku nebo Instagramu. Nebo nám jednoduše napište e-mail. Vaše fotky budeme moc rádi sdílet. Těšíme se na vaše reakce!


needo_paticka_web2

NEEDO_benefity

Doplňkové parametry

Kategorie: Ostatní pomůcky
Záruka: 2 roky
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
O Avatar autora | 21.5.2021
Krásná, kvalitní materiál, pečlivě vyrobené a ušité, value for money)
5
SH Avatar autora | 9.5.2021
Panenky jsou úžasné, naše dvě vnučky jsou z nich opravdu nadšené!!!
needo_zelene2

NEEDO je naše rodinná značka, která vychází z vlastní zkušenosti péče o dceru Paulínu s těžkou formou postižení. Dodáváme na trh široký sortiment speciálních pomůcek, zejména textilních nepromokavých bryndáků, speciálně upravených podzimních bund a inkontinečních plavek, pro děti a dospělé s postižením. Našim hlavním cílem je učinit život snadnější pro rodiče i pečovatele lidí s handicapem. Nabízíme kvalitní a nejširší výběr z funkčních designových pomůcek.

Naše výrobky jsou vyrobeny v chráněné dílně LIDUMILA v Uherském Hradišti v České republice, která zaměstnáva lidi s hendikepem a hlavním kritériem výroby je kvalita, funkčnost a styl pomůcky.

Více O NÁS.