Vrácení zboží a reklamace

 

VRÁCENÍ ZBOŽÍ BEZ UDÁNÍ DŮVODU

ikony_needo_benefity-01

V případě, že objednané zboží nebude vyhovovat Vašim představám, máte právo jej bez udání důvodu vrátit do 14 dnů po obdržení zásilky. Podmínky vrácení jsou následující:

 • Zákazník musí zaslat zboží včetně vyplněného formuláře pro odstoupení od kupní smlouvy na adresu prodávajícího nejpozději do 14 dnů od obdržení zásilky:
  • KARAS s.r.o., Eva Nemčková, K Běchovicům 13, 190 16 Praha - Koloděje (mobil: +420 602 247 830, email: info@needo.cz)
 • Nárok na vrácení zboží má zákazník pouze v případě, že se jedná o nepoužité zboží, tedy zboží nesmí nést známky užívání, ušpinění, praní, nebo žehlení. Zboží nemusí být v původní NEEDO krabici, stačí když bude zabaleno tak, aby se v pořádku vrátilo na naši adresu (toto neplatí u originálního balení např. nádobí, lahvičky, prostěradla, hračky - to musí být v původním obalu a kompletní).
 • Ihned po obdržení zásilky s vráceným nepoužitým zbožím vám bude zaslán dobropis a poukázána částka v hodnotě vráceného zboží včetně poštovného z původní objednávky (v případě, že byl účtován poplatek za dopravu) na bankový účet, který bude uveden ve formuláři. Poplatek za dobírku a náklady spojené s doručením na adresu prodávajícího nebudou zahrnuty v dobropisu.
 • V případě, že nemáte možnost si formulář vytisknout, zašlete nám prosím požadované údaje emailem na: info@needo.cz.

REKLAMACE

Needo_logo_postava_bold

V případě, že objednané zboží nese zjevné vady, poškození nebo je nefunkční, máte právo jej reklamovat. Jak v tomto případě postupovat?

 • Reklamovat nelze zboží, které bylo poškozeno při dopravě k zákazníkovi. Za poškození zboží v tomto případě nese odpovědnost dopravce. Povinností zákazníka je zkontrolovat při převzetí zboží stav kartonu. Pokud je obal porušený, promočený či neodpovídá uvedená váha balíku je doporučeno balík od přepravce nepřevzít a vrátit nazpět. Reklamaci u přepravce zařídíme sami.
 • Zkontrolujte zboží ihned po vybalení a po zjistění závady ji neprodleně nahlašte emailem na: info@needo.cz
 • Za okamžik uplatnění reklamace se považuje okamžik, kdy dojde projev vůle kupujícího (uplatnění práva z vadného plnění) prodávajícímu (emailem, telefonicky). Kupující je povinný neprodleně doručit reklamované zboží prodávajícímu.
 • Reklamované zboží zabalte a pošlete na adresu:
  • KARAS s.r.o., Eva Nemčková, K Běchovicům 13, 190 16 Praha - Koloděje (mobil: +420 602 247 830, email: info@needo.cz)
 • Po obdržení vráceného zboží ověříme důvod reklamace a bez odkladu budeme přímo se zákazníkem řešit další kroky dle platných Obchodních podmínek

 


 

FORMULÁŘ PRO ODSTOUPENÍ OD KUPNÍ SMLOUVY

 

Odesílatel / KUPUJÍCÍ:

Jméno a příjmení:

Bydliště:

Email:

Tel. kontakt (mobil):

 

Adresát / PRODÁVAJÍCÍ:

Společnost: KARAS s.r.o. (www.needo.cz), IČ: 26766761, DIČ: CZ26766761

Adresa: K Běchovicům 492/13, 190 16 Praha 9 – Koloděje

Jméno pracovníka: Eva Nemčková

Email: info@needo.cz

Tel. kontakt (mobil): +420 602 247 830

 

Oznámení o odstoupení od kupní smlouvy 

Dne .............................. jsem si na na internetových stránkách (obchodě) www.needo.czobjednal zboží (název výrobku)............................................................, pod číslem objednávky ........................................... , v hodnotě ................................. Kč včetně. Objednané zboží jsem obdržel dne ........................................... .

Na základě ust. § 1829 odst. 1 ve spojení s ust. § 1818 zákona č. 89/2012 Sb., občanský zákoník, využívám svého zákonného práva a odstupuji od kupní smlouvy uzavřené prostřednictvím internetu, která se týka nasledovného zboží výše uvedené objednávky:

..................................................................................................................................................................................................................................................................

..................................................................................................................................................................................................................................................................

Uvedené zboží zasílám s tímto dopisem zpět na adresu internetového obchodu a zároveň žádám:

- o poukázání kupní ceny ve výši ..................................... Kč

- na můj bankovní účet číslo   .....................................................................................

nejpozději do 14 dnů od doručení tohoto odstoupení od smlouvy.

Prohlašuji, že zboží nebylo použito a vracím jej v původním obalu.

 

V ................................ dne ..............................

 

 

.........................................................................

Jméno a příjmení spotřebitele včetně podpisu

STAŽENÍ FORMULÁŘE PRO TISK

needo_paticka_web

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení