POMÁHÁME!

S NEEDO HELP (POMÁHÁME) jsme si dali za cíl pomoci těm, kteří si o pomoc mnohdy nedokážou ani říct. NEEDO výrobky usnadňují život při péči o postižené dítě nebo dospělého. Snažíme se nabídnout dostatečně široký výběr pro každého, kdo nás potřebuje. Naše "děti" tráví čas ve stacionářích a víme, jaký je nedostatek pomůcek i tam. Není lehké pro ně získat prostředky, a tak jsme se rozhodli jim pomoci.

Hledáme partnery - jednotlivce, skupiny i firmy, kteří spolu s námi věnují pomůcky do konkrétních rodin, a nebo specializovaných center pro lidi s kombinovaným postižením v České republice a na Slovensku. Možností pomoci je hned několik, každá koruna se počítá.

Chci pomoci

PŘISPĚJI NÁKUPEM Z CHARITATIVNÍ KOLEKCE

Mikina_Berky2

Koupím si designovou mikinu od návrháře Pavla Berkyho, a tím přispěji 500 Kč na pomůcky pro konkrétní rodinu nebo stacionář.“

Dostanete od nás nejen pohodlnou a stylovou mikinu, ale také poukaz na nákup pomůcek v hodnotě 500 Kč, který můžete věnovat libovolnému centru pro osoby s postižením. Nebo to necháte na nás a my poukaz darujeme vaším jménem tam, kde pomůcky potřebují. Na mikině je malý štítek připomínající váš dobrý skutek, který vás zahřejem u srdce vždy, když se na něj podíváte. V naší charitatívní kolekci najdete i jiné designové kousky!

Garantujeme radost na obou stranách!

KOUPIT SI NĚCO NA SEBE A POMOCT

PŘISPĚJI FINANČNÍM PŘÍSPĚVKEM Z PODNIKÁNÍ

Pauli_Eli10

„Jsem podnikatel a rád bych finančně přispěl těm, kteří to potřebují. Z každého prodaného produktu dám 1 Kč na potřebné pomůcky do jednoho z center, ve kterém pečují o osoby s postižením. Vím, že i tato drobná částka, která nás nebolí, může ostatním změnit život."

Přispět můžete podle svých možností. Stačí jen věnovat finální částku a vše ostatní už zařídíme my. Společně tuto pomoc odkomunikujeme přes sociální sítě a vznikne i video plné radosti z odevzdávaní daru - pomůcek. Tato radost se dá těžko popsat slovy!

DOMLUVIT SE NA PŘÍSPĚVKU

V případě zájmu nám, prosím, napište na e-mail info@needo.cz a my se vám ozveme s dalším postupem.

 


Díky vám jsme do dne 16.01.2021 už společně vybrali:

2 8 1 9 0 0

Zapojte se také pomoci! Vybavme společně další rodinu, nebo dětské centrum pomůckami, kterých mají nedostatek? Napište nám na e-mail info@needo.cz, rádi vám s tím pomůžeme a zorganizujeme vše potřebné. Děkujeme!


eva_profil_needo

NEEDO HELP

"Při startu NEEDO nebylo mým záměrem otevřít jen další e-shop s pomůckami, ale věnovat se téme postižení ze širší perspektivy. Vycházím pouze z vlastní zkušenosti a vím co chybělo a stále chybí nám při péči o dceru Paulínu, která je postižena těžkou formou dětské mozkové obrny. Dala jsem si za cíl pomoct rodinám, pečovatelům, stacionářům, kteří řeší podobnou životní situaci. Chci vytvořit prostor, kde se každý s podobným osudem bude cítit doma, tam kde jim rozumí - o tom je pro mě NEEDO."

Eva Nemčková, zakladatelka NEEDO 


needo_paticka_web

Jak jsme společně pomohli

POMÁHÁME charitativní kolekcí oblečení

Vytvořili jsme NEEDO charitativní kolekci, jejímž prodejem pomáháme. My všichni! Jedná se o nepřehlédnutelné designové kousky do vašeho šatníku. Při jejich nošení si vzpomenete, že jste nimi udělali dobrý skutek. Z prodeje každého kousku z kolekce vystavíme dárkový poukaz, který darujeme rodině, která to nemá v životě jednoduché a pečuje o člověka s postižením. Nebo do zařízení (stacionáře) pro lidi s kombinovaným postižením. Od začátku NEEDO je jeho cílem učinit život s hendikepem snažší. A ...

Pomoc pro DC Paprsek DAR Praha

NEEDO opět pomáhá a našimi výrobky jsme tentokrát udělali radost dětem a pečovatelům v DC Paprsek DAR v Praze 6. Společně s Mixit.cz jsme na ně v měsících červenec a srpen 2020 vybrali 29.000 Kč! Každým zakoupeným Mixem pro maminku od Kristínky Nemčkové (MasterChef 2019 Made by Kristína) pomůžete příspěvkem 20 Kč a my za tyto finanční prostředky vybavíme další centra pečující o lidi s postižením. DĚKUJEME! Rozsah, ve kterém fyzické osoby potřebují pomoc při zv...

Pomoc pro DC Paprsek Prosek Praha

Podívejte jakou radost udělaly naše stylové pomůcky dětem a pečovatelům v DC Paprsek v Praze. Společně s Mixit.cz jsme na ně vybrali 100.000 Kč! Každým zakoupeným Mixu pro maminku od Kristínky Nemčkové (MasterChef Česko 2019 - Made by Kristína) totiž pomůžete příspěvkem 20 Kč. My za tyto finanční prostředky vybavíme centra pečující o lidi s postižením. DĚKUJEME! Rozsah, ve kterém fyzické osoby potřebují pomoc při zvládání základních životních potřeb, se stanoví dle...