POMÁHÁME!

S NEEDO HELP (POMÁHÁME) jsme si dali za cíl pomoci těm, kteří si o pomoc mnohdy nedokážou ani říct. NEEDO pomůcky děláme pro usnadnění života při péči o postižené dítě nebo dospělého a snažíme se nabídnout dostatečně široký výběr pro každého, kdo nás potřebuje. Naše "děti" tráví čas ve stacionářích a víme, jaký je nedostatek pomůcek i tam. Není lehké pro ně získat prostředky a tak jsme se rozhodli jim pomoci.

Hledáme partnery, obchodní společnosti, ale i jednotlivce, kteří nám pomůžou s finančními prostředky na vybavení pomůckami specializovaná centra pro lidi s kombinovaným postižením v České republice a na Slovensku. Možností pomoci je několik a stačí opravdu málo.

Chci pomoci

  PŘISPĚJI NÁKUPEM DESIGNOVÉ MIKINY   CHCI PŘISPĚT JAKO FIRMA  
         
  Mikina_Berky2   Pauli_Eli10  
         
 

"Koupím si designovou mikinu od návrháře Pavla Berkyho a její koupí přispěji 500 Kč na pomůcky pro konkrétní rodinu nebo stacionář."

Dostanete od nás nejenom skvělý designový kousek, ale i poukaz na nákup pomůcek v hodnotě 500 Kč, který můžete věnovat centru pro osoby s postižením ve vašem najbližším okolí. Nebo to necháte na nás a my poukaz darujeme za vás tam, kde víme, že pomůcky potřebují.

Garance potěšení na obou stranách!

 

"Jsem podnikatel a vnímám povinnost pomoci těm, kteří to potřebují. Rád bych finančně přispěl na vybavení pomůckami jednoho z center, kde pečují o osoby s postižením."

Děkujeme, že to vnímáte stejně jako my! Obratem se s vámi spojíme a najdeme společně řešení, které vám bude nejvíce vyhovovat. Rádi vás ve všech výstupech pomoci označíme. 

Radost v centru z vašeho daru je nepopsatelná slovy!

 
  KOUPIT MIKINU   DOMLUVIT SE NA PŘÍSPĚVKU    

Kupte si designovou mikinu, kterou pro nás navrhl popřední módní návrhář Pavel Berky a k ní dostanete poukázku na pomůcky NEEDO v hodnotě 500 Kč. Poukázku vám rádi zašleme společně s mikinou a můžete ji sami darovat nejbližšímu centru ve svém okolí, kde je rozhodně překvapíte, potěšíte a pomůžete! Nebo to uděláme za vás a věnujeme ji konkrétnímu stacionáři nebo rodině a vy tak vždy, když obléknete mikinu budete vědět, že ste s ní pomohli! Na mikině vám necháváme malý vzkaz, který vám dobrý skutek připomene. A ten pocit zahřeje!

Když jste podnikatel (firma), věnujte z vášho měsíčního prodeje výrobku nebo služby třeba jenom 1 Kč za prodaný kus, zhromažděte za měsíc finální částku a my už zařídíme vše ostatní. Společně tuto pomoc odkomunikujeme přes sociální sítě a vznikne i video plné radosti z odevzdávaní daru ve formě pomůcek. Těžko popsatelná emoce slovy, podívejte na videa níže.


eva_profil_needo

NEEDO HELP

"Při startu NEEDO nebylo mým záměrem otevřít jen další e-shop s pomůckami, ale věnovat se téme postižení ze širší perspektivy. Vycházím pouze z vlastní zkušenosti a vím co chybělo a stále chybí nám při péči o dceru Paulínu, která je postižena těžkou formou dětské mozkové obrny. Dala jsem si za cíl pomoct rodinám, pečovatelům, stacionářům, kteří řeší podobnou životní situaci. Chci vytvořit prostor, kde se každý s podobným osudem bude cítit doma, tam kde jim rozumí - o tom je pro mě NEEDO."

Eva Nemčková, zakladatelka NEEDO

Chcete se zapojit do pomoci a vybavit další dětské centrum pomůckami, kterých mají nedostatek? Napište nám na e-mail info@needo.cz, rádi vám s tím pomůžeme a zorganizujeme vše potřebné. 


needo_paticka_web

Jak jsme společně pomohli

Pomoc pro DC Paprsek DAR Praha

NEEDO opět pomáhá a našimi výrobky jsme tentokrát udělali radost dětem a pečovatelům v DC Paprsek DAR v Praze 6. Společně s Mixit.cz jsme na ně v měsících červenec a srpen 2020 vybrali 29.000 Kč! Každým zakoupeným Mixem pro maminku od Kristínky Nemčkové (MasterChef 2019 Made by Kristína) pomůžete příspěvkem 20 Kč a my za tyto finanční prostředky vybavíme další centra pečující o lidi s postižením. DĚKUJEME! Rozsah, ve kterém fyzické osoby potřebují pomoc při zv...

Pomoc pro DC Paprsek Prosek Praha

Podívejte jakou radost udělaly naše stylové pomůcky dětem a pečovatelům v DC Paprsek v Praze. Společně s Mixit.cz jsme na ně vybrali 100.000 Kč! Každým zakoupeným Mixu pro maminku od Kristínky Nemčkové (MasterChef Česko 2019 - Made by Kristína) totiž pomůžete příspěvkem 20 Kč. My za tyto finanční prostředky vybavíme centra pečující o lidi s postižením. DĚKUJEME! Rozsah, ve kterém fyzické osoby potřebují pomoc při zvládání základních životních potřeb, se stanoví dle...