Hodnocení obchodu

Průměrné hodnocení obchodu je 5,0 z 5 hvězdiček. 937 hodnocení
5
927x
4
6x
3
3x
2
0x
1
1x

Zanechte hodnocení

Nevyplňujte toto pole

Jak byste ohodnotili tento obchod? Vyberte hodnocení od 1 do 5 hvězdiček, kde 1 je nejhorší a 5 nejlepší.

Bezpečnostní kontrola

Výpis hodnocení

LV Avatar autora ladislav vlasatý Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 26.4.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 4 z 5 hvězdiček. 22.4.2023
+ rychle doruceni
+ vyber zbozi

objednal jsem velikost která měla vyhovovat ale byla příliš veliká zaslal jem ho zpet a od te doby odpovídají na e-maily
EK Avatar autora Eva Klučková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 19.4.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 12.4.2023
+ široký výběr ojedinělého zboží
+ velmi rychlé doručení, zboží jsem měla do 24h doma (použila jsem Zásilkovnu)
+ navíc jsem dostala milý malý dárek

Rozhodně doporučují k nákupu.
KD Avatar autora Karolína Doležalová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2023
polohovací polštáře jsou perfektní, škoda, že k nim není nějaký látkový potah. Jinak s produktem naprostá spokojenost.
EN Avatar autora Eva Nekvapilova Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 10.4.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 6.4.2023
+ Skvely obchod, rychle dodani

Moc milá majitelka. Prodávají zajímavé pomůcky a krásné oblečení pro vozíčkáře s nejlepšími vychytávky.
ZK Avatar autora Zuzana Koleník Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 4.4.2023
Navleky su dobre usite a lahko sa nasadzuju na predne kolieska vdaka suchemu zipsu. Sedia nam vyborne aj na trosku vacsie kolieska s obvodom 60cm.
TR Avatar autora Teodora Rotreklová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 3.4.2023
VP Avatar autora Věra Palečková Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.4.2023
A Avatar autora Ak Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 1.4.2023
Rychlé doručení, super komunikace!
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 29.3.2023
+ jsem spokojený s rychlostí vyřízení objednávky i s jejím obsahem

ZM Avatar autora Zdeňka Meixnerová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2023
SK Avatar autora Stanislav Kos Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 28.3.2023
Jsem spokojený s poslanými produkty i s rychlostí vyřízení objednávky.
MT Avatar autora Miroslava Tomanová Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.3.2023
Rychlé jednání Vše v pořádku 🙂
JF Avatar autora Jaroslav Forst Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 27.3.2023
Avatar autora Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 24.3.2023
Vše v pořádku, děkuji:-)
MK Avatar autora Miroslav Knecht Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.3.2023
Rychlé a seriózní jednání a zboží druhý den. Spokojenost, děkuji.
VN Avatar autora Vladimíra Novotná Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.3.2023
JS Avatar autora Jana Semenza Hodnocení obchodu je 5 z 5 hvězdiček. 20.3.2023
Též pomůže k pohodlnějšímu použití

Ovládací prvky výpisu

941 položek celkem