78. NEEDo TALKs stánek

Opět jeden díl bez hosta, neboli rozhovor, kde hostky jsme si samé - Eva a Lenka. Jaké bylo léto s holkami, jak jsme postavily náš první "offline" stánek na festivalu Prague Pride, co nás čeká v nové sezóně našich podcastů. Tak pojďme nato!

needo_talks_eva_lenka_zari2022

Přehrát díl #NEEDo TALKs na festivalu Prague Pride.

  spotify-logo_needo   apple_music2  
         
  PŘEHRÁT NA SPOTIFY   PŘEHRÁT NA APPLE MUSIC   

 

needo_talks_eva_lenka_zari2022_3

Stánek NEEDo TALKs

Naše první "offline" akce. Nevěděly jsme, co od stánku a tedy od prezentace NEEDO před lidmi, kteří nás neznají, očekávat. Byly jsme mile překvapeny. Nezastavily jsme se ani na minutu, lidi ke stánku přistupovali, zajímali se o naše aktivity a taky nás podpořili nákupem charitativní kolekce. Příští rok tam budeme opět a těšíme sa na vás. Už víme, že naše téma lidi zajímá a snaží se dozvědět více.

Charitativní kolekce na podporu tvorby podcastů

Kolekci výrobků, z prodeje které pomáháme. Aktivně oslovujeme centra pro lidí s hendkepem nebo přímo rodiny, které pečují a vybavujeme je svými výrobky, abychom jim usnadnili život při péči o postiženého člověka. A část financí investujeme do cestovních výloh při výjezdě mimo Prahy při natáčení podcastů. Už teď se můžeme pochlubit skvělými výsledky, protože jsme aktuálně vysbírali přes půl milionu korun. Více o charitativní kolekci si přečtete ZDE.

needo_talks_eva_lenka_zari2022_2

Prague Pride

Nevládní nezisková organizace, pro kterou je na prvním místě člověk a jeho lidská důstojnost. Respektování rozmanitosti, demokracie a úcta k lidským právům jsou základní hodnoty Prague Pride. Společnost pomáhá LGBT+ lidem na cestě k jejich sebepřijetí a "coming out-u" a usiluje v České republice o rovné podmínky pro všechny. Organizuje iniciativu Jsme fér, festival Prague Pride, poradnu Sbarvouven.cz a běžecký závod Fun&Run.


Charitativní kolekce NEEDO

Napište nám do komentáře na facebooku nebo na e-mail info@needo.cz další tipy na dovolené, rády je zařadíme je do tohoto článku. Budeme se těšit na vaše reakce k podcastu, náměty na témata, nebo tipy na další hosty. O každém novém díle se dozvíte na našem Facebooku v uzavřené skupině NEEDo TALKs, nezapomeňte nás sledovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity