Sada na stravování (červená)

Tip NEEDO
1 177 Kč –6 %
Needo sada na stravovani cervena
1 177 Kč –6 % 1 099 Kč / sada
Skladem

Cenově zvýhodněná praktická sada na STRAVOVÁNÍ, která obsahuje termotalíř, hrnek s kuželovitým dnem a ergonomickými rukojeťmi a pítko s velkým otvorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická sada na stravování je každodenní pomůckou pro každého, kdo jí pomalu.

Tato sada obsahuje:

 • Termotalíř pro udržování teploty jídla, Ø 25,5 cm (červený)
 • Termohrnek s oboustranným úchopem, 140 ml (červený)
 • Přídavné pítko na hrnek s velkým otvorem (∅13 mm)

Praktický termotalíř s průměrem 25,5 cm s možností ohřevu jídla je každodenní pomůckou při stravování pro každého, kdo jí pomalu. Z vnější strany je talíř vyroben z termoplastického materiálu a zevnitř z vysoce kvalitního melaminu. Vnitřní prostor působí jako termoska, díky praktickým otvorům ho můžete naplnit horkou vodou a pokrm tak zůstane déle teplý. To samé platí i pro ochlazení – když vnitřní prostor naplníte ledovou vodou nebo drceným ledem, vydrží třeba zmrzlina mnohem déle bez roztání.

Otvory pro naplnění vodou na okrajích talíře jsou navrženy tak, aby nebyly nápadné a působily jako součást designu talíře. Protiskluzový kroužek pod talířem zajišťuje bezpečné postavení talíře na stole.

needo_talir_ohrev

 

Praktický izolační hrnek na pití s objemem 140 ml má dvě ergonomické rukojeti pro pevné uchopení i s roztřesenýma rukama. Vnitřní strana hrnku je kuželovitě tvarovaná, aby bylo možné pohodlné vyprázdnění hrníčku bez nutnosti naklánění hlavy dozadu.

Díky dvojitému "plášti" hrnku vydrží nápoj déle teplý nebo naopak studený. Vzduch mezi vnitřní a vnější stěnou vytváří tepelně izolační účinek.

Díky své funkčnosti je hrnek praktickou každodenní pomůckou pro seniory nebo starší děti, a také při péči o osoby s postižením jako mozková obrna, mrtvice, demence, roztroušená skleróza, Parkinsonova nebo Alzheimerova nemoc.

ornamin_hrnek2

Přídavné víčko s pítkem má velký průměr (∅13 mm) a je praktickou pomůckou na pití, kterou nasadíte na termohrnek od značky Ornamin. Díky tomu, že je pítko dostatečně dlouhé, není nutné naklánět hlavu příliš dozadu.

Velký otvor pítka je vhodný pro tekutiny i řidší kaše.

ornamin_mug_14

Tyto výrobky byly vyrobeny v rodinné firmě Ornamin v Německu, jejímž cílem je zlepšit kvalitu života lidí s hendikepem pomocí udržitelných řešení a inovativních produktů nejvyšší kvality.

 • Vhodné pro děti a dospělé
 • Kvalitní odolný materiál bez použití BPA (melamin, PP, TPE)
 • Protiskluzový kroužek pod talířem i hrnkem
 • Veliké úchopové rukojeti
 • Pítko s velikým otvorem o rozměru ∅13 mm
 • Vyrobeno v EU (Německo) 

Materiál - složení:

 • Vysoce kvalitní plast (melamin, TPE, PP - termoplast)
 • Bez použití BPA

Péče o výrobek:

Needo_stravovani_symboly_bez_mikro

Doporučení:

 • Můžete mýt v myčce na nádobí
 • Není vhodné do mikrovlnné trouby (pozn. toto nádobí používáme doma pro dceru již několik let a ohříváme i v mikrovlnné troubě, jenom je zapotřebí otevřít minimálně jeden z otvorů na vodu, aby nedošlo k podtlaku při ohřívání)

needo_paticka_web2

NEEDO_benefity

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvyhodněné sety a dárkové poukazy
Záruka: 2 roky
5
5x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
5
L Avatar autora | 3.6.2022
konecne reseni pro teplé obedy!
ornamin_logo

ORNAMIN, moderní německá rodinná firma, která působí na mezinárodním trhu od roku 1883 v oblasti inovativních pomůcek k jídlu a pití. Cílem značky je zlepšit kvalitu života lidí s hendikepem pomocí udržitelných řešení a inovativních produktů s nejvyšší kvalitou.