Sada na stravování (petrolejová)

Tip NEEDO
1 177 Kč –6 %
Needo sada na stravovani petrolejova
1 177 Kč –6 % 1 099 Kč / sada
Skladem

Cenově zvýhodněná praktická sada na STRAVOVÁNÍ, která obsahuje termotalíř, hrnek s kuželovitým dnem a ergonomickými rukojeti a pítko s velkým otvorem.

Detailní informace

Detailní popis produktu

Praktická sada na stravování jako každodenní pomůcka při stravování pro každého, kdo jí pomalu.

Tato sada obsahuje:

 • Termotalíř s ohřevem jídla, Ø 25,5 cm (modrý)
 • Termohrnek s oboustranním úchopem, 140 ml (modrý)
 • Pítko na hrnek s velkým otvorem (∅13 mm)

Praktický termotalíř s průměrem 25,5 cm s ohřevem jídla jako každodenní pomůcka při stravování pro každého, kdo jí pomalu. Talíř je vyroben z vnější strany z termoplastického materiálu a zevnitř z vysoce kvalitního melaminu. Vnitřní prostor působí jako termoska, může být naplněn horkou vodou jedním z praktických otvorů na talíři a udrží tak pokrm déle na požadované teplotě. Platí i pro ochlazení, naplněním vnitřního prostoru ledovou vodou nebo drceným ledem. Udrží zmrzlinu déle bez roztání.

Otvory na naplnění vodou na okraji talíře jsou navrženy tak, aby nebyly vidět na talíři a působili jako design talíře. Protiskluzový kroužek pod talířem zajišťuje bezpečné postavení talíře na stole.

needo_talir_ohrev4

 

Praktický izolační hrnek na pití s objemem 140 ml se dvěma ergonomickými rukojeti pro pevné uchopení i pro roztřesené ruce. Vnitřní strana hrnku je kuželovitě tvarovaná, aby bylo možné pohodlné vyprázdnění hrníčku bez opření hlavy dozadu.

Díky dvojitému "plášti" hrnku je zaručená funkce udržení nápoje teplého nebo naopak studeného. Vzduch mezi vnitřní a vnější stěnou vytváří tepelný účinek.

Hrnek je tak praktická každodenní pomůcka pro seniory nebo starší děti a při péči o osoby s postižením jako mozková obrna, mrtvice, demence, roztroušená skleróza, Parkinsonova nebo Alzheimerova nemoc.

ornamin_hrnek3

Pítko na víčku má velký průměr (∅13 mm) a je praktickou pomůckou na pití, kterou nasadíte k termohrnku od značky Ornamin. Díky tomu, že je pítko dostatečně dlouhé, není nutné naklánět hlavu příliš dozadu.

Velký otvor pítka je vhodný pro tekutiny i řidší kaše.

ornamin_mug_14

Tyto výrobky byly vyrobeny v rodinné firmě Ornamin v Německu, které cílem je zlepšit kvalitu života lidí s hendikepem pomocí udržitelných řešení a inovativních produktů s nejvyšší kvality.

 • vhodné pro děti a dospělé
 • kvalitní odolný materiál bez použití BPA (melamin, PP, TPE)
 • protiskuzový kroužek pod talířem i hrnkem
 • veliké úchopové rukojeti
 • pítko s velikým otvorem o rozměru ∅13 mm
 • vyrobeno v EU (Německo) 

Materiál - složení:

 • vysoko kvalitní plast (melamin, TPE, PP - termoplast)
 • bez použití BPA

Péče o výrobek:

Needo_stravovani_symboly_bez_mikro

Doporučení:

 • Můžete mýt v myčce na nádobí
 • Není vhodné do mikrovlnné trouby (pozn. toto nádobí používáme doma pro dceru již několik let a ohříváme i v mikrovlnné troubě, jenom je zapotřebí otevřít minimálně jeden z otvorů na vodu, aby nedošlo k podtlaku při ohřívání)

needo_paticka_web2

NEEDO_benefity

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvyhodněné sety a dárkové poukazy
Záruka: 2 roky

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

5
6x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevyplňujte toto pole:
ornamin_logo

ORNAMIN, moderní německá rodinná firma, která působí na mezinárodním trhu od roku 1883 v oblasti inovativních pomůcek k jídlu a pití. Cílem značky je zlepšit kvalitu života lidí s hendikepem pomocí udržitelných řešení a inovativních produktů s nejvyšší kvalitou.