13. Děkujeme! Eva a Lenka

DĚKUJEME! V tomto, letos posledním dílu si pokecáme jenom my dvě - Eva & Lenka. Zavzpomínáme na předcházejících 12 dílů, na naše hosty a taky vám prozradíme, na koho se můžete těšit v roce 2021. Jsme rády, že z nápadu "mluvit" vznikla reálná záležitost s názvem NEEDo TALKs.

dekujeme_titulka_web

V létě 2020 vznikl nápad, do realizace kterého jsme se s Lenkou vrhly bezhlavě a s nadšením. Daly jsme mu pracovní název "POTŘEBA MLUVIT" a z toho vychází NEEDo TALKs. Měly jsem obavy, jestli budeme mít dostatek hostů, příběhů a asi ta největší obava - jestli budeme mít posluchače. Z vašich reakcí ale víme, že nejsme jenom my dvě, které si podcast pustí. 

Přehrát díl #DĚKUJEME

  spotify-logo_needo   apple_music2  
         
  PŘEHRÁT NA SPOTIFY   PŘEHRÁT NA APPLE MUSIC  

Napište nám do komentáře nebo na e-mail info@needo.cz, jak se vám tento díl podcastu NEEDo TALKs líbil. Budeme se těšit na vaše reakce, náměty na témata, nebo tipy na další hosty. O každém novém díle se dozvíte na našem Facebooku v uzavřené skupině NEEDo TALKs, nezapomeňte nás sledovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity


 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení