97. Letní speciál (Lenka & Eva)

Dnešní letní speciál je již tradiční záležitostí, kdy se v tomto dílu podcastu pokecáme mezi sebou – tedy Eva s Lenkou. Prodrbeme naše podcasty, které jsme již nasadily do éteru, i ty, které jsou natočené a čekají na svůj okamžik. Navíc se s vámi podělíme o naše plány na nadcházející prázdniny. V tomto článku se nebudeme dlouze rozepisovat, klikněte na jeden z odkazů a poslechněte si náš speciál. Budeme moc rády, když nám dáte vědět, jak se vám tento díl, ale i ostatní, líbil.

2023_7_needo_special2

Přehrát díl #Letní speciál 2023.

  spotify-logo_needo   apple_music2  
         
  PŘEHRÁT NA SPOTIFY   PŘEHRÁT NA APPLE MUSIC   

 

2023_7_needo_special4

Sledujte nás na sociálních sítích

I když oba naše profily, tedy @NEEDO nebo @NEEDo TALKs neplníme každý den, určitě se tam dozvíte o všech novinkách včetně informace o novém dílu podcastu. A taky nám tam můžete nechat vzkaz, jak se vám rozhovor líbil. Nebo nám napsat tip na hosta. Prostě tam si pokecáme.

jdu na SOCKY

Podcasty NEEDo TALKs

Vytváříme pro vás, ale i pro sebe, podcasty s hlavním zaměřením na téma "postižení" již třetím rokem. První díl jsme zveřejnili 21. září 2023 a na všech hudebních platformách máme téměř 100 epizod. To určitě není málo. Od samého počátku je připravujeme a moderujeme s nadšením, a to zcela nezištně, s cílem pomoci ostatním. Vaše zpětná vazba má pro nás tedy zásadní význam, je naší odměnou. Těšíme se z každé reakce a vnímame, že nám dodává energii věnovat svou energii a čas dalším podcastům nadále. Moc vám děkujeme za každý vzkaz či komentář.


Novinky v našem sortimentu


Napište nám do komentáře na facebooku nebo na e-mail info@needo.cz další tipy na dovolené, rády je zařadíme je do tohoto článku. Budeme se těšit na vaše reakce k podcastu, náměty na témata, nebo tipy na další hosty. O každém novém díle se dozvíte na našem Facebooku v uzavřené skupině NEEDo TALKs, nezapomeňte nás sledovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity