Domov Kamélie Křižanov Třešť

Díky vám, kteří jste si zakoupili mix müsli PRO MAMINKU od Mixit-u, můžeme dělat radost každý měsíc jinému centru. Tentokrát to bylo v Domově Kamélie Křižanov v Třešti. I když jsme dar v podobě našich výrobků v hodnotě 10.000 Kč poslali kurýrem, na dodatečnou návštěvu se chystáme. Rádi bychom viděli NEEDO produkty v užívání a dali si kafíčko s personálem i klientami. Moc vám všem děkujeme!

Krizanova_Trest

Rozsah, ve kterém fyzické osoby potřebují pomoc při zvládání základních životních potřeb, se stanoví dle stupně závislosti a je jich celkom 4. Stupeň zdravotního postižení vyjadřuje míru funkční poruchy způsobující omezení nebo znemožnění uspokojování běžných životních potřeb fyzické osoby v závislosti na věku, pohlaví a sociálních a kulturních potřebách; funkční poruchou se rozumí nedostatek tělesných, smyslových nebo duševních schopností. IV. stupeň je úplná závilost na pomoci jiné osoby a podle Ministerstva vnitra a sociálních věcí ČR (2019) do tyto skupiny spadá kolem 85 000 lidí se specifickými požadavky na potřeby. A těm chceme pomáhat!

DomovKamelie

Domov Kamélie Křižanov

Prvně jsme odnesli dar do Domova Kamélie Křižanov v Bystřici pod Perštejnem a následně obdarovali i jejich další pobočku v Třešti. Z velkokapacitného ústavního zařízení na zámku Křižanov se vedení snaží rozdělit bydlení na menší jednotky a daří se jim. Po Vysočině vznikají samostatné domovy v běžné zástavbě a lidem s těžkou formou postižení poskytují způsob života, který co nejvíce připomína domov s jeho zázemím. Do Třeště jsme zaslali dar ve výrobcích NEEDO v hodnotě 10.000 Kč.

Mix-pro-maminku-Kristina-Masterchef-svetly-folklor-produktovka-resized

Mix Pro Maminku

Limitovaná edice müsli od MIXIT, PRO MAMINKU od Kristíny Nemčkové, vítězky soutěže MasterChef Česko 2019, připomína bonboniéru v tubusu. Věnovala ji svojí mámě a proto se jmenuje Pro maminku. Její máma stojí za projektem Needo a tak se společně s firmou Mixit dohodly, že z každého tubusu investují všechny strany příspěvek na nákup stylových pomůcek Needo. Pomůckami vybaví dětská centra (stacionáře), které pečují o děti a dospělé s kombinovaným postižením. I vy koupí tohoto mixu u Mixit.cz přispějete 20 Kč na stylový bryndáček nebo jinou pomůcku pro postižené děti v dětských centrech. 

Z prodejů mixu díky vašim příspěvkům jsme společně vysbírali za rok 2020 téměř 300.000 Kč a za tyto prostředky vybavili pomůckami už několik center (stacionářů).

DĚKUJEME!

Když  nám chcete cokoliv sdělit, napište nám do komentáře nebo na e-mail info@needo.cz. Budeme se těšit na vaše reakce, námety, nebo typy na zlepšení. Nezapomeňte si pustit naše podcasty NEEDo TALKs, kterými se vás snažíme inspirovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity