Domov Kamélie Křižanov Třešť

Díky vám, kteří jste si zakoupili mix müsli PRO MAMINKU od Mixit-u, můžeme dělat radost každý měsíc jinému centru. Tentokrát to bylo v Domově Kamélie Křižanov v Třešti. I když jsme dar v podobě našich výrobků v hodnotě 10.000 Kč poslali kurýrem, na dodatečnou návštěvu se chystáme. Rádi bychom viděli NEEDO produkty v užívání a dali si kafíčko s personálem i klientami. Moc vám všem děkujeme!

Krizanova_Trest

Rozsah, ve kterém fyzické osoby potřebují pomoc při zvládání základních životních potřeb, se stanoví dle stupně závislosti a je jich celkom 4. Stupeň zdravotního postižení vyjadřuje míru funkční poruchy způsobující omezení nebo znemožnění uspokojování běžných životních potřeb fyzické osoby v závislosti na věku, pohlaví a sociálních a kulturních potřebách; funkční poruchou se rozumí nedostatek tělesných, smyslových nebo duševních schopností. IV. stupeň je úplná závilost na pomoci jiné osoby a podle Ministerstva vnitra a sociálních věcí ČR (2019) do tyto skupiny spadá kolem 85 000 lidí se specifickými požadavky na potřeby. A těm chceme pomáhat!

DomovKamelie

Domov Kamélie Křižanov

Prvně jsme odnesli dar do Domova Kamélie Křižanov v Bystřici pod Perštejnem a následně obdarovali i jejich další pobočku v Třešti. Z velkokapacitného ústavního zařízení na zámku Křižanov se vedení snaží rozdělit bydlení na menší jednotky a daří se jim. Po Vysočině vznikají samostatné domovy v běžné zástavbě a lidem s těžkou formou postižení poskytují způsob života, který co nejvíce připomína domov s jeho zázemím. Do Třeště jsme zaslali dar ve výrobcích NEEDO v hodnotě 10.000 Kč.

Mix-pro-maminku-Kristina-Masterchef-svetly-folklor-produktovka-resized

Mix Pro Maminku

Limitovaná edice müsli od MIXIT, PRO MAMINKU od Kristíny Nemčkové, vítězky soutěže MasterChef Česko 2019, připomína bonboniéru v tubusu. Věnovala ji svojí mámě a proto se jmenuje Pro maminku. Její máma stojí za projektem Needo a tak se společně s firmou Mixit dohodly, že z každého tubusu investují všechny strany příspěvek na nákup stylových pomůcek Needo. Pomůckami vybaví dětská centra (stacionáře), které pečují o děti a dospělé s kombinovaným postižením. I vy koupí tohoto mixu u Mixit.cz přispějete 20 Kč na stylový bryndáček nebo jinou pomůcku pro postižené děti v dětských centrech. 

Z prodejů mixu díky vašim příspěvkům jsme společně vysbírali za rok 2020 téměř 300.000 Kč a za tyto prostředky vybavili pomůckami už několik center (stacionářů).

DĚKUJEME!

Když  nám chcete cokoliv sdělit, napište nám do komentáře nebo na e-mail info@needo.cz. Budeme se těšit na vaše reakce, námety, nebo typy na zlepšení. Nezapomeňte si pustit naše podcasty NEEDo TALKs, kterými se vás snažíme inspirovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení