Domov Mladá Milovice

Milovice, kousek od Prahy, je hezký areál cihlových domků s centrální budovou. Domov Mladá má svou historii a taky úplně novou ředitelku Terezu Palánovou, která nás kontaktovala o žádost o dar. Vyhověli jsme téměř okamžitě a od kontaktování trvalo jenom 3 dny, kdy jsme vezli dárky NEEDO v hodnotě 15.000 Kč do Domova. Bohužel je tam co zlepšovat a věřím, že pani ředitelce nedojde energie ani nadšení. Rádi opět pomůžeme!

Domov_Mlada_dar_titulka

Rozsah, ve kterém fyzické osoby potřebují pomoc při zvládání základních životních potřeb, se stanoví dle stupně závislosti a je jich celkom 4. Stupeň zdravotního postižení vyjadřuje míru funkční poruchy způsobující omezení nebo znemožnění uspokojování běžných životních potřeb fyzické osoby v závislosti na věku, pohlaví a sociálních a kulturních potřebách; funkční poruchou se rozumí nedostatek tělesných, smyslových nebo duševních schopností. IV. stupeň je úplná závilost na pomoci jiné osoby a podle Ministerstva vnitra a sociálních věcí ČR (2019) do tyto skupiny spadá kolem 85 000 lidí se specifickými požadavky na potřeby. A těm chceme pomáhat!

Domov_Mlada_dar2

Domov Mladá

Historie Domova Mladá sahá až do roku 1962. Právě v tomto roce byl  založen jako “Ústav sociální péče pro mentálně a tělesně postižené děti a mláděž”, který sídlil v Kersku.Nové zařízení v Milovicích zahájilo provoz v říjnu roku 1998. Na zahradě chovají 2 koně na hypoterapii a v zařízení pobývá 65 klientů. 

Věnovali jsme jim výrobky NEEDO v hodnotě 15.000 Kč.

Mix-pro-maminku-Kristina-Masterchef-svetly-folklor-produktovka-resized

Mix Pro Maminku

Limitovaná edice müsli od MIXIT, PRO MAMINKU od Kristíny Nemčkové, vítězky soutěže MasterChef Česko 2019, připomína bonboniéru v tubusu. Věnovala ji svojí mámě a proto se jmenuje Pro maminku. Její máma stojí za projektem Needo a tak se společně s firmou Mixit dohodly, že z každého tubusu investují všechny strany příspěvek na nákup stylových pomůcek Needo. Pomůckami vybaví dětská centra (stacionáře), které pečují o děti a dospělé s kombinovaným postižením. I vy koupí tohoto mixu u Mixit.cz přispějete 20 Kč na stylový bryndáček nebo jinou pomůcku pro postižené děti v dětských centrech. 

Z prodejů mixu díky vašim příspěvkům jsme společně vysbírali za rok 2020 téměř 300.000 Kč a za tyto prostředky vybavili pomůckami už několik center (stacionářů).

DĚKUJEME!

Když  nám chcete cokoliv sdělit, napište nám do komentáře nebo na e-mail info@needo.cz. Budeme se těšit na vaše reakce, námety, nebo typy na zlepšení. Nezapomeňte si pustit naše podcasty NEEDo TALKs, kterými se vás snažíme inspirovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení