47. SPECIÁL na konec léta. Eva & Lenka

Léto je téměř u konce a my s Lenkou opět rekapitulujeme. Je to přesně rok, co natáčíme podcasty NEEDo TALKs a každé pondělí máme pro vás nový díl, nového hosta, nové téma. V našem speciálním dílu vám prozradíme jak náročná byla pro nás "pracovní cesta" na Krétu, který z hostů nás dojal a co nového chystáme.

eva_lenka_leto

Přehrát díl #SPECIÁL.

  spotify-logo_needo   apple_music2  
         
  PŘEHRÁT NA SPOTIFY   PŘEHRÁT NA APPLE MUSIC  

IMG_8058 2

Kréta za odměnu

Za podcasty a charitativní aktivity v NEEDO jsme byly odměněny oceněním Laskavec a dostali jsme darem finanční částku 6na6 (46.656 Kč), kterou jsme se rozhodly utratit na vlastní oddych a dovolenou na Krétě. Obě jsme měly v plánu společný čas využít i pracovně a pobavit se o podcastech, ale program, který jsme si samé naplnily výlety nám "pracovat" nedovolil. Účel byl ale splněn a my si aktivně oddechly a užili moře, vítr, jídlo, kafe a nechyběla i sklenka vína.

Napište nám do komentáře nebo na e-mail info@needo.cz, jak se vám tento díl podcastu NEEDo TALKs líbil. Budeme se těšit na vaše reakce, náměty na témata, nebo tipy na další hosty. O každém novém díle se dozvíte na našem Facebooku v uzavřené skupině NEEDo TALKs, nezapomeňte nás sledovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity


 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení