47. SPECIÁL na konec léta. Eva & Lenka

Léto je téměř u konce a my s Lenkou opět rekapitulujeme. Je to přesně rok, co natáčíme podcasty NEEDo TALKs a každé pondělí máme pro vás nový díl, nového hosta, nové téma. V našem speciálním dílu vám prozradíme jak náročná byla pro nás "pracovní cesta" na Krétu, který z hostů nás dojal a co nového chystáme.

eva_lenka_leto

Přehrát díl #SPECIÁL.

  spotify-logo_needo   apple_music2  
         
  PŘEHRÁT NA SPOTIFY   PŘEHRÁT NA APPLE MUSIC  

IMG_8058 2

Kréta za odměnu

Za podcasty a charitativní aktivity v NEEDO jsme byly odměněny oceněním Laskavec a dostali jsme darem finanční částku 6na6 (46.656 Kč), kterou jsme se rozhodly utratit na vlastní oddych a dovolenou na Krétě. Obě jsme měly v plánu společný čas využít i pracovně a pobavit se o podcastech, ale program, který jsme si samé naplnily výlety nám "pracovat" nedovolil. Účel byl ale splněn a my si aktivně oddechly a užili moře, vítr, jídlo, kafe a nechyběla i sklenka vína.

Napište nám do komentáře nebo na e-mail info@needo.cz, jak se vám tento díl podcastu NEEDo TALKs líbil. Budeme se těšit na vaše reakce, náměty na témata, nebo tipy na další hosty. O každém novém díle se dozvíte na našem Facebooku v uzavřené skupině NEEDo TALKs, nezapomeňte nás sledovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity