28. Od Vánoc až po Velikonoce. Eva & Lenka

Další díl NEEDo TALKs bez hosta, ve kterém rekapitulujeme a sdílíme své pocity a prožitky z rozhovorů, které jsme natočily od Vánoc. Společná fotka nám tentokrát nevyšla, ale to snad nebude mít žádný vliv na dojem z našeho rozhovoru :)))

Eva_Lenka_titulka_web

V létě 2020 vzniknul nápad a do jeho realizace jsme se s Lenkou vrhly bezhlavě a s nadšením. Daly jsme mu pracovní název "POTŘEBA MLUVIT" a z toho vychází NEEDo TALKs. Měly jsem obavy, jestli budeme mít dostatek hostů, příběhů a hlavně – jestli budeme mít posluchače. Z vašich reakcí ale víme, že podcast neposloucháme jen my dvě. Je nás víc. 

Přehrát díl #Od Vánoc až po Velikonoce

  spotify-logo_needo   apple_music2  
         
  PŘEHRÁT NA SPOTIFY   PŘEHRÁT NA APPLE MUSIC  

Dostáváme mnoho tipů na hosty mimo Prahu, a tak jsme se s Lenkou rozhodly zainvestovat vlastní prostředky a zakoupit mobilní nahrávací techniku včetně kvalitních mikrofonů. Jsme tedy připravené vyrazit za vámi i dál. Podcasty tvoříme nezištně a bez nároku na honorář, dokonce i zázemí studia nám poskytuje společnost GoOut zcela zdarma. Abychom ale pokryly náklady na cestování, našly jsme řešení ve formě prodeje látkový panenek Eli a Pauli. Jsou vyrobeny ze zbytků látek z výroby NEEDO výrobků a ušili je lidé s hendikepem v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti. Panenka jsou oblečeny do NEEDO produktů a dají se vysvléci. Každá je originální, neexistují dva stejné kousky :) Mají oblečenou mikinu, rukavice, kalhoty a funkční šátek (bryndák), přesně jako naše reálné výrobky. Panenka měří ?? cm a celý výtěžek z prodeje v hodnotě 500 Kč bude použit na pokrytí cestovních nákladů spojených s natáčením podcastů NEEDo TALKs. Už teď vám moc děkujeme za podporu! 

NEEDO_panenka_ELISKA2

Panenka Eliška

Eliška je dcera Lenky a dnes je jí 16 let. Je to pohodová holka s blonďatými vlasy a baví ji předměty kolem ní, kterých se ráda dotýká a přesouvá je. Celý příběh Lenky a Elišky si můžete poslechnout v prvním díle NEEDo TALKs - Začínáme.

Eli & Pauli

Díky našim holkám se známe i my mámy už opravdu dlouho a od prvního setkání víme, že máme něco společného. Bavily jsme se roky o tom, co podnikneme, co změníme a jak naše energie propojíme. Až v létě 2020 přišla myšlenka na natáčení podcastů NEEDo TALKs. Lepší nápad nás nemohl ani napadnout! Podcasty běží a my z nich máme neskutečnou radost. Moc vám děkujeme za reakce, že vás naše rozhovory a hlavně hosti baví.

NEEDO_panenka_PAULI6

Panenka Pauli

Pauli je dcera Evy a je jí dnes 22 let. Je to živel a tak jak se umí radovat, dokáže se i rozčílit. Nejraději se fotí jako modelka pro NEEDO a nebo komunikuje přes osobní počítač. Více o ní se dozvíte v našem prvním podcastu s názvem Začínáme

Podcasty NEEDo TALKs

Podcasty natáčíme každý týden a zázemí nám poskytuje společnost GoOut, za což jim patří naše velké díky. Co vše ale stojí za každým dílem? Výběr hosta, jeho pozvání a komunikace s tím spojená, příprava na rozhovor včetně vyhledávání informací, setkání ve studiu a natočení rozhovoru. Pak nastupuje zvukový technik z GoOut, který záznam projede a technicky upraví (odstraní zvuky, které tam nepatří a vybalancuje výšky hlasů do jedné úrovně) a pošle ho dalšímu člověku, který odpovídá za obsah a jako první si náš podcast poslechne. Přidá k němu NEEDo TALKs znělku, ve které hlavní zvukovou stopu nahrála Paulínka :) a podcast nahraje na všechny hudební platformy jako Spotify, Apple Music, Google Play atd. My s Lenkou mezitím připravíme profilovou fotku k podcastu, napíšeme tzv. anotaci (text, který je u podcastu uveden na hudebních platformách) a krátký článek tady na webu. Připravíme komunikaci na sociální sítě, abyste se o každém novém podcastu dozvěděli včas. Nový díl podcastu NEEDo TALKs si tak můžete poslechnout každé pondělí.

Napište nám do komentáře nebo na e-mail info@needo.cz, jak se vám tento díl podcastu NEEDo TALKs líbil. Budeme se těšit na vaše reakce, náměty na témata, nebo tipy na další hosty. O každém novém díle se dozvíte na našem Facebooku v uzavřené skupině NEEDo TALKs, nezapomeňte nás sledovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity