28. Od Vánoc až po Velikonoce. Eva & Lenka

Další díl NEEDo TALKs bez hosta, ve kterém rekapitulujeme a sdílíme své pocity a prožitky z rozhovorů, které jsme natočily od Vánoc. Společná fotka nám tentokrát nevyšla, ale to snad nebude mít žádný vliv na dojem z našeho rozhovoru :)))

Eva_Lenka_titulka_web

V létě 2020 vzniknul nápad a do jeho realizace jsme se s Lenkou vrhly bezhlavě a s nadšením. Daly jsme mu pracovní název "POTŘEBA MLUVIT" a z toho vychází NEEDo TALKs. Měly jsem obavy, jestli budeme mít dostatek hostů, příběhů a hlavně – jestli budeme mít posluchače. Z vašich reakcí ale víme, že podcast neposloucháme jen my dvě. Je nás víc. 

Přehrát díl #Od Vánoc až po Velikonoce

  spotify-logo_needo   apple_music2  
         
  PŘEHRÁT NA SPOTIFY   PŘEHRÁT NA APPLE MUSIC  

Dostáváme mnoho tipů na hosty mimo Prahu, a tak jsme se s Lenkou rozhodly zainvestovat vlastní prostředky a zakoupit mobilní nahrávací techniku včetně kvalitních mikrofonů. Jsme tedy připravené vyrazit za vámi i dál. Podcasty tvoříme nezištně a bez nároku na honorář, dokonce i zázemí studia nám poskytuje společnost GoOut zcela zdarma. Abychom ale pokryly náklady na cestování, našly jsme řešení ve formě prodeje látkový panenek Eli a Pauli. Jsou vyrobeny ze zbytků látek z výroby NEEDO výrobků a ušili je lidé s hendikepem v chráněné dílně Lidumila v Uherském Hradišti. Panenka jsou oblečeny do NEEDO produktů a dají se vysvléci. Každá je originální, neexistují dva stejné kousky :) Mají oblečenou mikinu, rukavice, kalhoty a funkční šátek (bryndák), přesně jako naše reálné výrobky. Panenka měří ?? cm a celý výtěžek z prodeje v hodnotě 500 Kč bude použit na pokrytí cestovních nákladů spojených s natáčením podcastů NEEDo TALKs. Už teď vám moc děkujeme za podporu! 

NEEDO_panenka_ELISKA2

Panenka Eliška

Eliška je dcera Lenky a dnes je jí 16 let. Je to pohodová holka s blonďatými vlasy a baví ji předměty kolem ní, kterých se ráda dotýká a přesouvá je. Celý příběh Lenky a Elišky si můžete poslechnout v prvním díle NEEDo TALKs - Začínáme.

Eli & Pauli

Díky našim holkám se známe i my mámy už opravdu dlouho a od prvního setkání víme, že máme něco společného. Bavily jsme se roky o tom, co podnikneme, co změníme a jak naše energie propojíme. Až v létě 2020 přišla myšlenka na natáčení podcastů NEEDo TALKs. Lepší nápad nás nemohl ani napadnout! Podcasty běží a my z nich máme neskutečnou radost. Moc vám děkujeme za reakce, že vás naše rozhovory a hlavně hosti baví.

NEEDO_panenka_PAULI6

Panenka Pauli

Pauli je dcera Evy a je jí dnes 22 let. Je to živel a tak jak se umí radovat, dokáže se i rozčílit. Nejraději se fotí jako modelka pro NEEDO a nebo komunikuje přes osobní počítač. Více o ní se dozvíte v našem prvním podcastu s názvem Začínáme

Podcasty NEEDo TALKs

Podcasty natáčíme každý týden a zázemí nám poskytuje společnost GoOut, za což jim patří naše velké díky. Co vše ale stojí za každým dílem? Výběr hosta, jeho pozvání a komunikace s tím spojená, příprava na rozhovor včetně vyhledávání informací, setkání ve studiu a natočení rozhovoru. Pak nastupuje zvukový technik z GoOut, který záznam projede a technicky upraví (odstraní zvuky, které tam nepatří a vybalancuje výšky hlasů do jedné úrovně) a pošle ho dalšímu člověku, který odpovídá za obsah a jako první si náš podcast poslechne. Přidá k němu NEEDo TALKs znělku, ve které hlavní zvukovou stopu nahrála Paulínka :) a podcast nahraje na všechny hudební platformy jako Spotify, Apple Music, Google Play atd. My s Lenkou mezitím připravíme profilovou fotku k podcastu, napíšeme tzv. anotaci (text, který je u podcastu uveden na hudebních platformách) a krátký článek tady na webu. Připravíme komunikaci na sociální sítě, abyste se o každém novém podcastu dozvěděli včas. Nový díl podcastu NEEDo TALKs si tak můžete poslechnout každé pondělí.

Napište nám do komentáře nebo na e-mail info@needo.cz, jak se vám tento díl podcastu NEEDo TALKs líbil. Budeme se těšit na vaše reakce, náměty na témata, nebo tipy na další hosty. O každém novém díle se dozvíte na našem Facebooku v uzavřené skupině NEEDo TALKs, nezapomeňte nás sledovat.


needo_paticka_web

NEEDO_benefity


 

 

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení